Vývod sprchy, hranatý, tenká krytka, zlato SG302OR
Vývod sprchy, hranatý, tenká krytka, zlato SG302OR
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SG302OR |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šírka | 50 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hĺbka | 48 mm |
| Farba | Zlato |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | Nástenná |
| Hmotnosť / ks | 0.3400 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913887291 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
Podobný tovar
Vývod sprchy, okrúhly, tenká krytka, zlato SG202OR
expedícia do 8 dní42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Kúpeľňová skrinka Mexen Orio 70 cm s umývadlom Vela, 1 zásuvka, matný grafit/matná biela - 91A10-07047-1-BF66-W23M01
expedícia do 10 dní403,46 €
THEIA umývadlová skrinka 66x70x35cm, 2x dvierka, biela (TH072) TH072-3030
expedícia do 8 dní270,03 €
Pri platbe vopred iba 256,00 €
Korpus umývadlovej skrinky Mexen Box-A 70 cm, 1 zásuvka, orech - 91AX0-0700-235-1-86
expedícia do 10 dní142,96 €

