Vývod sprchy, okrúhly, tenká krytka, biela mat SG202BI
Vývod sprchy, okrúhly, tenká krytka, biela mat SG202BI
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SG202BI |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Priemer zátky | 50 mm |
| Hĺbka | 48 mm |
| Farba | Biela mat |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Nástenná |
| Hmotnosť / ks | 0.2800 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913928482 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | bílá |
Doporučujeme přikoupit
163,31 €
Pri platbe vopred iba 155,00 €
POWERFLEX sprchová hadica, 150 cm, biela mat FLE10BI
expedícia do 8 dní21,00 €
Pri platbe vopred iba 20,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Mist-F Duo skladací sprchovací kút ľavý 100 x 85 cm, čierny rošt, čierna - 8A6-100L-085P-70-77
expedícia do 10 dní521,25 €
Mexen Velar posuvný sprchovací kút 160 x 85 cm, grafit, kartáčovaná pištoľovo sivá - 871-160-085-41-66
expedícia do 10 dní594,85 €

