Vývod sprchy, priemer 50mm, nikel 981NK
Vývod sprchy, priemer 50mm, nikel 981NK
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-981NK |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Priemer zátky | 51 mm |
| Hĺbka | 26 mm |
| Farba | Nikel |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Inštalácia | Nástenná |
| Hmotnosť / ks | 0.2100 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913861796 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | nikl |
Príslušenstvo
36,06 €
Pri platbe vopred iba 33,00 €
expedícia do 8 dní
11,29 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
skladom
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Kovová sprchová hadica, opletená, 175 cm, nikel FLE10NK
na objednávku49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
Mohlo by vás zaujímať

