WALDORF keramické umývadlo 100x55cm, čierna mat 4142K7
WALDORF keramické umývadlo 100x55cm, čierna mat 4142K7
| Výrobca: | Výrobca: Kerasan |
| Kód: | Kód: UBC-4142K7 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Série | WALDORF |
| Rozměr | 100x55 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Hloubka | 550 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Retro |
| Hmotnost / ks | 26.7400 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8388777318781 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | černá |
Doporučujeme přikoupit
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, veľká zátka, hr.10-55mm, čierna CV1002B
expedícia do 8 dní22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
1 277,27 €
Pri platbe vopred iba 1 212,00 €
Podobný tovar
RETRO keramické umývadlo 100x54, 5cm, čierna mat 105031
na objednávku1 134,60 €
Pri platbe vopred iba 1 076,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Hugo obdĺžniková sprchová vanička SMC 120 x 80 cm, čierna, čierny kryt - 42708012-B
expedícia do 10 dní202,70 €
BESCO VEXO OBDELNÍK, SMC vanička, 120x80x3, 2 cm, čierna farba, bez nožičiek VEXOOBD1280B
na objednávku281,78 €
Sprchová vanička obdĺžniková Kaldewei Cayonoplan 120x80 cm smaltovaná oceľ alpská biela 362200010001
expedícia do 4 dní484,31 €


