WALDORF keramické umývadlo 120x55cm, čierna mat 4144K7
WALDORF keramické umývadlo 120x55cm, čierna mat 4144K7
| Výrobca: | Výrobca: Kerasan |
| Kód: | Kód: UBC-4144K7 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Série | WALDORF |
| Rozměr | 120x55 cm |
| Šířka | 1200 mm |
| Hloubka | 550 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Retro |
| Hmotnost / ks | 29.2800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8388777318767 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | černá |
Doporučujeme přikoupit
42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
WALDORF držiak uterákov 40cm, chróm 740890
expedícia do 8 dní163,31 €
Pri platbe vopred iba 155,00 €
Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, veľká zátka, hr.10-55mm, čierna CV1002B
expedícia do 8 dní22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Vaňová zástena Mexen Lunar 2-krídla pravá 100 x 150 cm, priehľadná, kartáčované zlato - 897-100-100-55-00-P
expedícia do 10 dní253,46 €
Vaňová zástena Mexen Lunar 2-krídla pravá 110 x 150 cm, priehľadná, zlatá - 897-110-100-50-00-P
expedícia do 10 dní262,32 €


