WALDORF nádržka vysoká 418001
WALDORF nádržka vysoká 418001
| Výrobca: | Výrobca: Kerasan |
| Kód: | Kód: UBC-418001 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Nádržka je dodávaná bez veka (veko dodávateľ nevyrába)
- Splachovací mechanizmus na dokúpenie
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Séria | WALDORF |
| Rozmer | 40x36x14 cm |
| Šírka | 400 mm |
| Výška | 360 mm |
| Hĺbka | 140 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Retro |
| Hmotnosť / ks | 11.7000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8034125977864 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba keramiky | bílá |
| Prevedenie klozetu | nádržka |
Príslušenstvo
280,71 €
Pri platbe vopred iba 266,00 €
expedícia do 8 dní
245,14 €
Pri platbe vopred iba 233,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
WALDORF WC sedátko Soft Close, polyester, biela/chróm 418801
expedícia do 8 dní230,91 €
Pri platbe vopred iba 219,00 €
WALDORF-RETRO trubka k nádržke, bronz 757393
expedícia do 8 dní366,11 €
Pri platbe vopred iba 347,00 €
245,14 €
Pri platbe vopred iba 233,00 €
Mohlo by vás zaujímať
2,03 €
Pri platbe vopred iba 2,00 €


