WALDORF WC misa s nádržkou, spodný/zadný odpad, biela-chróm WCSET19-WALDORF
WALDORF WC misa s nádržkou, spodný/zadný odpad, biela-chróm WCSET19-WALDORF
| Výrobca: | Výrobca: Kerasan |
| Kód: | Kód: UBC-WCSET19-WALDORF |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Séria | WALDORF |
| Rozmer | 37x42x65 cm |
| Šírka | 370 mm |
| Výška | 420 mm |
| Hĺbka | 650 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Retro |
| Výbava | Odpad spodný, Odpad zadný |
| Hmotnosť / ks | 43.7100 kg |
| Balenie | 4 ks |
| EAN | 8590913906367 |
| Záruka | 2 roky |
| Typ oplachu | Klasický |
| Farba keramiky | bílá |
| Prevedenie klozetu | komplet |
| Typ odpadu | vario |
Príslušenstvo
0,92 €
expedícia do 8 dní
230,91 €
Pri platbe vopred iba 219,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Podstavec na toaletu, 44,5x28x20 cm, biela ST002
expedícia do 8 dní24,55 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
330,53 €
Pri platbe vopred iba 314,00 €
Mohlo by vás zaujímať
1 275,13 €
Pri platbe vopred iba 1 210,00 €


