WALDORF WC misa s nádržkou, spodný/zadný odpad, čierna-chróm WCSET27-WALDORF
WALDORF WC misa s nádržkou, spodný/zadný odpad, čierna-chróm WCSET27-WALDORF
| Výrobca: | Výrobca: Kerasan |
| Kód: | Kód: UBC-WCSET27-WALDORF |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Série | WALDORF |
| Rozměr | 37x42x65 cm |
| Šířka | 370 mm |
| Výška | 420 mm |
| Hloubka | 650 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Standard |
| Objem splachovací vody | Splachování 6 l |
| Tvar | Retro |
| Výbava | Odpad spodní, Odpad zadní |
| Balení neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnost / ks | 43.7100 kg |
| Balení | 4 ks |
| EAN | 8590913906367 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | černá |
Príslušenstvo
387,45 €
Pri platbe vopred iba 368,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
WALDORF WC sedátko, Soft Close, čierna mat/chróm 418831
expedícia do 8 dní387,45 €
Pri platbe vopred iba 368,00 €
330,53 €
Pri platbe vopred iba 314,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Flat CF21 radiátor 500x1300, bočné pripojenie, 1311 W, biely W421F-050-130-00
expedícia do 10 dní203,12 €


