WALDORF WC misa stojaca, 37x65cm, spodný/zadný odpad, čierna mat 411631
WALDORF WC misa stojaca, 37x65cm, spodný/zadný odpad, čierna mat 411631
| Výrobca: | Výrobca: Kerasan |
| Kód: | Kód: UBC-411631 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Série | WALDORF |
| Rozměr | 37x42x65 cm |
| Šířka | 370 mm |
| Výška | 420 mm |
| Hloubka | 650 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Standard |
| Objem splachovací vody | Splachování 4,5 l, Splachování 6 l |
| Tvar | Retro |
| Výbava | Odpad spodní, Odpad zadní |
| Balení neobsahuje | WC sedátko, Montážní sada |
| Hmotnost / ks | 26.5600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8388777321880 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | černá |
Príslušenstvo
387,45 €
Pri platbe vopred iba 368,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
WALDORF-RETRO rúrka k nádržke, chróm 757390
expedícia do 8 dní280,71 €
Pri platbe vopred iba 266,00 €
WALDORF WC sedátko, Soft Close, čierna mat/chróm 418831
expedícia do 8 dní387,45 €
Pri platbe vopred iba 368,00 €
245,14 €
Pri platbe vopred iba 233,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Comad SET-TC B BLACK 80CM UN TRUST WH Nábytková zostava 80 cm s doskou a umývadlom Trust
expedícia do 10 dní281,23 €
VEGA umývadlová skrinka 72x57, 6x43, 6cm, 2xzásuvka, biela VG073
expedícia do 8 dní220,71 €
Pri platbe vopred iba 210,00 €


