WALK-IN zástena jednodielna na inštaláciu na stenu, 800x1900 mm, sklo číre WI081
WALK-IN zástena jednodielna na inštaláciu na stenu, 800x1900 mm, sklo číre WI081
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-WI081 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- K podlahe sa fixuje pomocou silikónu
- Vzpera je súčasťou balenia
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | WALK-IN |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 800 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Jednostenná pevná |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Hmotnosť / ks | 30.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913875564 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Pevné |
Príslušenstvo
24,12 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
ESCA pretoková lišta 1200mm, chróm ES7410 56196
expedícia do 8 dní11,56 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
Závesný háčik na sprchové zásteny, chróm 37020
expedícia do 8 dní3,62 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
Mohlo by vás zaujímať
WALK-IN zástena jednodielna na inštaláciu na stenu, 800x1900 mm, sklo Brick WI080
expedícia do 8 dní155,91 €
Pri platbe vopred iba 148,00 €


