WALK-IN zástena jednodielna na inštaláciu na stenu, 900x1900 mm, sklo číre WI091
WALK-IN zástena jednodielna na inštaláciu na stenu, 900x1900 mm, sklo číre WI091
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-WI091 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- K podlahe sa fixuje pomocou silikónu
- Vzpera je súčasťou balenia
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | WALK-IN |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 900 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Jednostenná pevná |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Hmotnosť / ks | 30.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913875571 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Pevné |
Príslušenstvo
24,12 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Police na walk-in zástenu, 142cm, chróm EG1410 59096
expedícia do 8 dní63,69 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €
ESCA pretoková lišta 1200mm, chróm ES7410 56196
expedícia do 8 dní11,56 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ALBRECHT vykurovacie teleso 600x1250 mm, stredové pripojenie, čierna mat 600.117.6
expedícia do 8 dní133,81 €
Pri platbe vopred iba 124,00 €
610,89 €
Pri platbe vopred iba 578,00 €
377,19 €
Pri platbe vopred iba 357,00 €


