WAVE dvojumývadlová skrinka 149,7x50x47,8cm, biela/dub alabama WA150-3022
WAVE dvojumývadlová skrinka 149,7x50x47,8cm, biela/dub alabama WA150-3022
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-WA150-3022 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | WAVE |
| Rozmer | 150x50x48 cm |
| Šírka | 1500 mm |
| Výška | 500 mm |
| Hĺbka | 480 mm |
| Farba | Biela, Hnedá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Typ umývadla | Dvojumývadlo |
| Výbava | Automatické dovretie |
| Součást balení | Bez umývadla |
| Hmotnosť / ks | 26.2900 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913941108 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
406,31 €
Pri platbe vopred iba 385,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
LUCIOLA dvojumývadlo 150x50cm, liaty mramor, biela 50154
expedícia do 8 dní406,31 €
Pri platbe vopred iba 385,00 €
NIROX zrkadlo v ráme 600x800x28mm, biela (LA611) NX608-3030
expedícia do 8 dní125,24 €
Pri platbe vopred iba 119,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Orio kúpeľňová skrinka pod umývadlo 50 cm s doskou, 2 zásuvky, matná biela - 91A10-05047-2-BFFC01
expedícia do 10 dní318,04 €
123,46 €
Pri platbe vopred iba 117,00 €

