WAVE skrinka vysoká 40x140x20cm, ľavá/pravá, biela/dub alabama WA250-3022
WAVE skrinka vysoká 40x140x20cm, ľavá/pravá, biela/dub alabama WA250-3022
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-WA250-3022 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | WAVE |
| Rozmer | 40x140x20 cm |
| Šírka | 400 mm |
| Výška | 1400 mm |
| Hĺbka | 200 mm |
| Farba | Biela, Hnedá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Dvierka |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Výbava | Spomaľovacie pánty |
| Hmotnosť / ks | 16.4300 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913941146 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Typ zatvárania | dvířka |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | do 300 mm |
| Šírka | DO 400 MM |
| Výška | 101 - 149 CM |
Príslušenstvo
2,94 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Nábytková nožička, výška 200mm, čierna mat 30389
expedícia do 8 dní4,70 €
Pri platbe vopred iba 4,00 €
BLUM nábytkový záves naložený, integr.tlmenie, vrátane krytiek, čierny onyx D-71B3550 53205
expedícia do 8 dní6,61 €
Pri platbe vopred iba 6,00 €
Nábytková nožička, výška 200mm, čierna mat 30387
expedícia do 8 dní13,70 €
Pri platbe vopred iba 13,00 €
Mohlo by vás zaujímať
PMH Vykurovacia tyč HT2 400W s krúteným káblom Čierna PMH-HT2-B-400W
expedícia do 7 dní166,47 €
Pri platbe vopred iba 158,00 €
184,92 €
Pri platbe vopred iba 175,00 €
WICHER vykurovacia tyč s termostatom, 400 W, biela
expedícia do 8 dní107,72 €
Pri platbe vopred iba 100,00 €


