WAVE umývadlová skrinka 60x65x47, 8cm, biela/dub cuneo WA060-3025
WAVE umývadlová skrinka 60x65x47, 8cm, biela/dub cuneo WA060-3025
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-WA060-3025 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | WAVE |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 60x65x48 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 650 mm |
| Hloubka | 480 mm |
| Barva | Bílá, Hnědá |
| Dekor | Dub cuneo |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 14.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913113062 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
166,86 €
Pri platbe vopred iba 158,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
BELLA držiak uterákov 400x25x70mm, biela FA311W
expedícia do 8 dní47,32 €
Pri platbe vopred iba 45,00 €
Nábytková nožička, výška 200mm, čierna mat 30389
expedícia do 8 dní4,70 €
Pri platbe vopred iba 4,00 €
Nábytková nožička, výška 200mm, čierna mat 30387
expedícia do 8 dní13,70 €
Pri platbe vopred iba 13,00 €
Mohlo by vás zaujímať
LOREA skrinka s umývadlom 121x46x51, 5cm (90+30), ľavá, biela mat LE090-3131-L-01
expedícia do 8 dní673,11 €
Pri platbe vopred iba 622,00 €
EZARA umývadlová skrinka 99,8x52x46cm, biela lesk EZ101-3030
expedícia do 8 dní423,03 €
Pri platbe vopred iba 401,00 €
169,35 €
Pri platbe vopred iba 161,00 €

