WC dopojenie flexi, 245 - 530 mm 159.325.0
WC dopojenie flexi, 245 - 530 mm 159.325.0
| Výrobca: | Výrobca: Bruckner |
| Kód: | Kód: UBC-159.325.0 |
Dostupnosť:
skladom
WC dopojenie, flexi
- Materiál: polypropylén
- Dĺžka: 245-530 mm
- Zosilnená stena, zvýšená tvarová a tepelná odolnosť
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Dĺžka | 550 mm |
| Materiál | Plast |
| Priemer odpadu | 100 mm |
| Hmotnosť / ks | 0.5550 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913889738 |
| Taric | 39229000 |
| Záruka | 2 roky |
Podobný tovar
Mohlo by vás zaujímať
Senzorová stojanková batéria 6V DC (4xAA), chróm PS203
na objednávku125,60 €
Pri platbe vopred iba 119,00 €
Senzorová stojanková batéria 6V DC (4xAA), chróm PS342XL
expedícia do 8 dní186,79 €
Pri platbe vopred iba 177,00 €
178,17 €
Pri platbe vopred iba 165,00 €


