WC kombi, dvojtlačítko 3/6l, zadný odpad, biela TP3304
WC kombi, dvojtlačítko 3/6l, zadný odpad, biela TP3304
| Výrobca: | Výrobca: CREAVIT |
| Kód: | Kód: UBC-TP3304 |
Vlastnosti
| Značka | CREAVIT |
|---|---|
| Rozmer | 36,3x39,5x47 cm |
| Šírka | 363 mm |
| Výška | 395 mm |
| Hĺbka | 470 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Klasik |
| Výbava | Odpad zadný |
| Hmotnosť | 17.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
Doporučujeme přikoupit
FIXET WC sedátko 1kg, polypropylén, biela ST278
expedícia do 8 dní16,21 €
Pri platbe vopred iba 15,00 €
SOFIA WC sedátko, Soft Close, polypropylén, biela BS122
expedícia do 8 dní30,11 €
Pri platbe vopred iba 29,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Flat CF11 radiátor 300x800, bočné pripojenie, 364 W, biely W411F-030-080-00
expedícia do 10 dní86,57 €
Mexen Flat CF11 radiátor 500x1300, bočné pripojenie, 887 W, biely W411F-050-130-00
expedícia do 10 dní168,04 €
Mexen Flat CF11 radiátor 600x1500, bočné pripojenie, 1175 W, antracit W411F-060-150-66
na objednávku302,42 €

