WC kombi pre telesne postihnutých 36,3x67,2cm, spodný odpad BD301.410.00
WC kombi pre telesne postihnutých 36,3x67,2cm, spodný odpad BD301.410.00
| Výrobca: | Výrobca: CREAVIT |
| Kód: | Kód: UBC-BD301.410.00 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- WC sedátko a kotviace skrutky je potrebné objednať samostatne
Vlastnosti
| Značka | CREAVIT |
|---|---|
| Rozmer | 38,5x91,1x67,2 cm |
| Šírka | 385 mm |
| Výška | 911 mm |
| Hĺbka | 672 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Klasik |
| Výbava | Odpad spodný |
| Hmotnosť / balenie | 33.9000 kg |
| Balenie | 3 ks |
| EAN | 8590913913341 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Príslušenstvo
42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
ARCO rohový ventil A-80 dlhý 1/2"x3/8", anticalc, chróm NOV88MAC
expedícia do 8 dní11,03 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
Podstavec na toaletu, 44,5x28x20 cm, biela ST002
expedícia do 8 dní24,55 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
Mohlo by vás zaujímať
HANDICAP Misa WC kombi, zvýšený sedák, spodný odpad, biela BD305
expedícia do 8 dní186,79 €
Pri platbe vopred iba 177,00 €
HANDICAP nádržka k WC BD301 pre telesne handicapované SD410
expedícia do 8 dní66,17 €
Pri platbe vopred iba 63,00 €


