WC misa samostatne stojaca 36x54cm, spodný odpad, biela TP340
WC misa samostatne stojaca 36x54cm, spodný odpad, biela TP340
| Výrobca: | Výrobca: CREAVIT |
| Kód: | Kód: UBC-TP340 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- WC sedátko je nutné objednať zvlášť
Vlastnosti
| Značka | CREAVIT |
|---|---|
| Rozmer | 36,5x39,4x54 cm |
| Šírka | 365 mm |
| Výška | 394 mm |
| Hĺbka | 540 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Klasik |
| Výbava | Odpad spodný |
| Hmotnosť / ks | 17.4500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8698531120728 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
16,21 €
Pri platbe vopred iba 15,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
SOFIA WC sedátko, Soft Close, polypropylén, biela BS122
expedícia do 8 dní30,11 €
Pri platbe vopred iba 29,00 €
TEMPOR samouzatvárací nástenný WC ventil, chróm 56648
expedícia do 8 dní81,62 €
Pri platbe vopred iba 76,00 €
FIXET WC sedátko 1kg, polypropylén, biela ST278
expedícia do 8 dní16,21 €
Pri platbe vopred iba 15,00 €
Mohlo by vás zaujímať
BARON ECO 6 l/min, nástenná batéria, chróm 60703
expedícia do 8 dní68,60 €
Pri platbe vopred iba 63,00 €
RAV SLEZÁK SÁZAVA Batéria drezová nástenná s flexibilným ramienkom so sprchou SA002.0/13S
expedícia do 8 dní72,71 €
Pri platbe vopred iba 65,00 €
53,33 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €

