WC páni označenie priemer 75mm, leštený nerez XP108
WC páni označenie priemer 75mm, leštený nerez XP108
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XP108 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 75x75x2 mm |
| Priemer zátky | 75 mm |
| Šírka | 75 mm |
| Výška | 75 mm |
| Hĺbka | 2 mm |
| Farba | Leštená nerez |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Lepenie |
| Hmotnosť / ks | 0.1900 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8592207034039 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | nerez |
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Flip vaňová zástena jednokrídlová 80 x 150 cm, čierny vzor, čierna - 894-080-101-70-77
expedícia do 10 dní152,77 €
Mexen Flip vaňová zástena jednokrídlová 80 x 150 cm mrazivá, čierna - 894-080-101-70-30
expedícia do 10 dní152,77 €
Mexen Flip vaňová zástena jednokrídlová 80 x 150 cm, mráz, zlatá - 894-080-101-50-30
expedícia do 10 dní163,80 €

