WC sedátko k 13011.S a 13018.S, biela 5000AR
WC sedátko k 13011.S a 13018.S, biela 5000AR
| Výrobca: | Výrobca: NOFER |
| Kód: | Kód: UBC-5000AR |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | NOFER |
|---|---|
| Rozměr | 37x44 cm |
| Šířka | 370 mm |
| Hloubka | 440 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | MDF |
| Hmotnost / ks | 2.9000 kg |
| EAN | 5012799500000 |
| Taric | 39222000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Odtieň drezu | bílá |
Príslušenstvo
34,60 €
Pri platbe vopred iba 32,00 €
expedícia do 8 dní
3,60 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
skladom
Doporučujeme přikoupit
Závesná WC misa 370x340x700, nerez mat 13011.S
na objednávku1 362,31 €
Pri platbe vopred iba 1 292,00 €
WC misa závesná 380x300x550 mm, nerez mat 13018.S
na objednávku938,92 €
Pri platbe vopred iba 891,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Matias 1,5-miskový granitový drez s odkvapkávačom a kuchynskou batériou Elia, sivá - 6502-71-670101-50
expedícia do 10 dní264,46 €
Mexen Carlos 1,5-miskový granitový drez s kuchynskou batériou Rita, čierna 6518-77-670300-00
expedícia do 10 dní174,41 €

