WC vozíčkar označenie priemer 75 mm, leštený nerez XP106
WC vozíčkar označenie priemer 75 mm, leštený nerez XP106
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XP106 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 75x75x2 mm |
| Priemer zátky | 75 mm |
| Šírka | 75 mm |
| Výška | 75 mm |
| Hĺbka | 2 mm |
| Farba | Leštená nerez |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Lepenie |
| Hmotnosť / ks | 0.1900 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8592207034022 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | nerez |
Mohlo by vás zaujímať
BEMETA Odpadkový kôš 6L - závesný, lesk 101915051
expedícia do 4 dní62,68 €
Pri platbe vopred iba 59,00 €
SIMPLE LINE odpadkový kôš okrúhly 5l, biela mat 28105
expedícia do 8 dní12,92 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
SIMPLE LINE odpadkový kôš okrúhly 12l, leštený nerez 27112
expedícia do 8 dní19,02 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €

