WEGA zrkadlo 400x800mm, s policou, čierna mat 60092-4B
WEGA zrkadlo 400x800mm, s policou, čierna mat 60092-4B
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-60092-4B |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | WEGA |
| Rozmer | 40x80 cm |
| Šírka | 400 mm |
| Výška | 800 mm |
| Farba | Čierna |
| Typ zrkadla | Zrkadlá s policou |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Výbava | Police, Ochrana proti korózii |
| Hmotnosť / ks | 4.6250 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913888205 |
| Taric | 70099100 |
| Záruka | 2 roky |
Príslušenstvo
32,42 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
expedícia do 8 dní
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
ACCORD zrkadlo s fazetou 400x600mm, zaguľatené rohy, bez úchytu MF422
expedícia do 8 dní20,63 €
Pri platbe vopred iba 20,00 €
SAMBLUNG zrkadlo vo vyrezávanom ráme, 40x70cm, čierna IN113
expedícia do 8 dní67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
AROWANA zrkadlo v ráme 350x900mm, čierna mat AWB3590
expedícia do 8 dní74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €

