WEGA zrkadlo 700x800mm, s policou, čierna mat 60092-7B
WEGA zrkadlo 700x800mm, s policou, čierna mat 60092-7B
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-60092-7B |
- výška samotného zrkadla: 72 cm
- možnosť doplnenia el. vykurovacou fóliou pod zrkadlo proti jeho zahmlievaniu
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | WEGA |
| Rozmer | 70x80 cm |
| Šírka | 700 mm |
| Výška | 800 mm |
| Farba | Čierna |
| Typ zrkadla | Zrkadlá s policou |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Výbava | Police, Ochrana proti korózii |
| Hmotnosť / ks | 7.7200 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913888236 |
| Taric | 70099100 |
| Záruka | 2 roky |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
RETRO zrkadlo v drevenom ráme 650x910mm, buk 735241
expedícia do 8 dní321,62 €
Pri platbe vopred iba 305,00 €
MIRRÓ galerka s LED osvetlením, 80x70x16cm, biela MC080-0030
expedícia do 8 dní565,34 €
Pri platbe vopred iba 536,00 €
CROSS zrkadlo v drevenom ráme 700x800mm, starobiela CR212
expedícia do 8 dní277,16 €
Pri platbe vopred iba 263,00 €

