WEGA zrkadlo s policou 700x800mm 60092-7
WEGA zrkadlo s policou 700x800mm 60092-7
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-60092-7 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
WEGA zrcadlo s policí
- výška samotného zrcadla: 72 cm
- možnost doplnění el. topnou folií pod zrcadlo proti jeho zamlžení
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | WEGA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 70x80 cm |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 800 mm |
| Barva rámu | Chrom |
| Typ zrcadla | Zrcadla s policí |
| Tvar | Obdélník |
| Výbava | Ochrana proti korozi |
| Hmotnost / ks | 7.7200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913812170 |
| Taric | 70099100 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | nepřiřazena |
| Odtieň drezu | nepřiřazena |
Mohlo by vás zaujímať
BRETO zrkadlo s LED osvetlením a policou 1200x608mm BT120
expedícia do 8 dní289,60 €
Pri platbe vopred iba 275,00 €
CROSS zrkadlo v drevenom ráme 700x800mm, starobiela CR212
expedícia do 8 dní277,16 €
Pri platbe vopred iba 263,00 €
SAMBLUNG zrkadlo vo vyrezávanom ráme 40x70cm, strieborná IN109
expedícia do 8 dní67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €


