WEGA zrkadlo s policou 900x800mm 60092-9
WEGA zrkadlo s policou 900x800mm 60092-9
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-60092-9 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
WEGA zrcadlo s policí
- výška samotného zrcadla: 72 cm
- rozměr poličky: 90×0,8×12 cm
- možnost doplnění el. topnou folií pod zrcadlo proti jeho zamlžení
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | WEGA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 90x80 cm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 800 mm |
| Barva rámu | Chrom |
| Typ zrcadla | Zrcadla s policí |
| Tvar | Obdélník |
| Výbava | Ochrana proti korozi |
| Hmotnost / ks | 10.3500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913812156 |
| Taric | 70099100 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | nepřiřazena |
| Odtieň drezu | nepřiřazena |
Mohlo by vás zaujímať
Omnires Y nadomietkový diel sprchovej batérie 2cestné, meď kartáčovaná Y1247ROCPB
expedícia do 14 dní185,72 €
ULTRASAN podomietková sprchová batéria, 1 výstup, čierna mat UT041VB
expedícia do 8 dní141,35 €
Pri platbe vopred iba 131,00 €

