WICHER krycia rozeta guľatá, pár, chróm
WICHER krycia rozeta guľatá, pár, chróm
| Výrobca: | Výrobca: Bruckner |
| Kód: | Kód: UBC-600.316.1 |
Dostupnosť:
skladom
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Šířka | 50 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hloubka | 12 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Nerez |
| Hmotnost / ks | 0.1300 kg |
| EAN | 8590913979255 |
| Taric | 73269098 |
| Záruka | 2 roky |
.
Mohlo by vás zaujímať
Mexen CV11 doskový radiátor 900 x 2800 mm, spodné pripojenie, 3565 W, čierny W611-090-280-70
na objednávku475,84 €
Mexen CV11 doskové vykurovacie teleso 400x900, spod. príp., 583 W, čierne W611-040-090-70
na objednávku122,50 €

