WICHER krycia rozeta guľatá, pár, čierna mat
WICHER krycia rozeta guľatá, pár, čierna mat
| Výrobca: | Výrobca: Bruckner |
| Kód: | Kód: UBC-600.316.6 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Šířka | 50 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hloubka | 12 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Nerez |
| Hmotnost / ks | 0.1300 kg |
| EAN | 8590913979279 |
| Taric | 73269098 |
| Záruka | 2 roky |
.
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Flip vaňová zástena jednokrídlová 80 x 150 cm, čierny vzor, čierna - 894-080-101-70-77
expedícia do 10 dní152,77 €
Mexen Flip vaňová zástena jednokrídlová 80 x 150 cm mrazivá, čierna - 894-080-101-70-30
expedícia do 10 dní152,77 €

