WOODY doska 1000x28x500mm, masív prírodný dub WD100-70
WOODY doska 1000x28x500mm, masív prírodný dub WD100-70
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-WD100-70 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | Dosky WOODY |
| Rozmer | 100x2,8x50 cm |
| Šírka | 1000 mm |
| Výška | 28 mm |
| Hĺbka | 500 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Dub prírodní |
| Materiál | Masiv drevo |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Doska |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Hmotnosť / ks | 10.6000 kg |
| EAN | 8590913925016 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Doporučujeme přikoupit
332,31 €
Pri platbe vopred iba 315,00 €
Podperná konzola 305x160x32mm, pozinkovaná oceľ, 1 ks 30386
expedícia do 8 dní7,65 €
Pri platbe vopred iba 7,00 €
67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Umývadlová batéria SAT Fusion vrátane podomietkového telesa páka tmavé drevo SATBSFU101DTC
expedícia do 4 dní180,81 €
Rea batéria umývadlová podomietková Exit Black REA-B8000
expedícia do 12 dní99,14 €
Pri platbe vopred iba 96,00 €


