WOODY doska 1700x28x500mm, masív prírodný dub WD170-70
WOODY doska 1700x28x500mm, masív prírodný dub WD170-70
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-WD170-70 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | Dosky WOODY |
| Rozmer | 170x2,8x50 cm |
| Šírka | 1700 mm |
| Výška | 28 mm |
| Hĺbka | 500 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Dub prírodní |
| Materiál | Masiv drevo |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Doska |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Hmotnosť / ks | 17.2000 kg |
| EAN | 8590913925085 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Doporučujeme přikoupit
AVICE sušiak osušky, 600x95mm, čierna mat VC475
expedícia do 8 dní29,18 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
AVICE 2x zásuvka 45x30x48cm, biela (AV061) AV061-3030
expedícia do 8 dní236,25 €
Pri platbe vopred iba 224,00 €
Mohlo by vás zaujímať


