WOODY doska 1800x28x500mm, masív prírodný dub WD180-70
WOODY doska 1800x28x500mm, masív prírodný dub WD180-70
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-WD180-70 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | Dosky WOODY |
| Rozmer | 180x2,8x50 cm |
| Šírka | 1800 mm |
| Výška | 28 mm |
| Hĺbka | 500 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Dub prírodní |
| Materiál | Masiv drevo |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Doska |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Hmotnosť / ks | 18.3000 kg |
| EAN | 8590913925092 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Doporučujeme přikoupit
67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
Podperná konzola 305x160x32mm, pozinkovaná oceľ, 1 ks 30386
expedícia do 8 dní7,65 €
Pri platbe vopred iba 7,00 €
Mohlo by vás zaujímať
BRAHEA doska rockstone s 2 otvormi 161x51, 5cm (70+20+70cm), biela mat BL161-0101-70 58663
na objednávku679,19 €
Pri platbe vopred iba 644,00 €


