WOODY doska 2000x28x500mm, masív prírodný dub WD200-70-11
WOODY doska 2000x28x500mm, masív prírodný dub WD200-70-11
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-WD200-70 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | Desky WOODY |
| Rozměr | 200x2,8x50 cm |
| Šířka | 2000 mm |
| Výška | 28 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub přírodní |
| Materiál | Masiv dřevo |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 20.5000 kg |
| EAN | 8590913925115 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Doporučujeme přikoupit
AVICE sušiak osušky, 600x95mm, čierna mat VC475
expedícia do 8 dní29,18 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
AVICE umývadlová skrinka 60x50x48cm, biela (AV065) AV065-3030
expedícia do 8 dní310,96 €
Pri platbe vopred iba 295,00 €
Podperná konzola 305x160x32mm, pozinkovaná oceľ, 1 ks 30386
expedícia do 8 dní7,65 €
Pri platbe vopred iba 7,00 €
Mohlo by vás zaujímať
TRONA stojanková drezová batéria, nikel JK649NK
expedícia do 8 dní88,58 €
Pri platbe vopred iba 84,00 €
204,24 €
Pri platbe vopred iba 184,00 €


