WOODY doska 700x28x500mm, masív prírodný dub WD070-70
WOODY doska 700x28x500mm, masív prírodný dub WD070-70
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-WD070-70 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | Dosky WOODY |
| Rozmer | 70x2,8x50 cm |
| Šírka | 700 mm |
| Výška | 28 mm |
| Hĺbka | 500 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Dub prírodní |
| Materiál | Masiv drevo |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Doska |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Hmotnosť / ks | 7.3000 kg |
| EAN | 8590913924989 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Doporučujeme přikoupit
332,31 €
Pri platbe vopred iba 315,00 €
67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
Podperná konzola 305x160x32mm, pozinkovaná oceľ, 1 ks 30386
expedícia do 8 dní7,65 €
Pri platbe vopred iba 7,00 €
Mohlo by vás zaujímať
TRINITY GOLD MATT obdĺžnikový sprchovací kút 1100x900mm, matné sklo, ľavé GT5690-11ML-G
expedícia do 8 dní770,34 €
Pri platbe vopred iba 712,00 €
Mexen Mist-H T sprchovací kút s ľavým výklopným uzáverom 90 x 110 cm, priehľadný, čierny - 8A5T-090-110-70-00-L
expedícia do 10 dní432,91 €
Sprchovací kút Mexen Mist-H T s pravým pántom 110 x 90 cm, priehľadný, chróm - 8A5T-110-090-01-00-P
expedícia do 10 dní432,91 €


