X-ROUND BLACK polička na uteráky s hrazdou 500mm, čierna XR421B
X-ROUND BLACK polička na uteráky s hrazdou 500mm, čierna XR421B
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XR421B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | X-ROUND |
| Rozmer | 550x110x265 mm |
| Dĺžka | 550 mm |
| Šírka | 550 mm |
| Výška | 110 mm |
| Hĺbka | 265 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držiak uterákov: s policou |
| Inštalácia | Vŕtanie / lepenie |
| Údržba | Podľa odporúčaní |
| Hmotnosť / ks | 1.8000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8592207002113 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | černá |
Doporučujeme přikoupit
MAMUT lepidlo 25ml (High tack - tuba v blistri) 35003TU
expedícia do 8 dní3,16 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
Podobný tovar
X-SQUARE polička na uteráky s hrazdou 650x110x215mm, chróm (132205072) XQ601
expedícia do 8 dní102,83 €
Pri platbe vopred iba 98,00 €
X-ROUND polička na uteráky dvojitá 650mm, chróm (104205102) XR416
expedícia do 8 dní118,83 €
Pri platbe vopred iba 113,00 €
X-ROUND E polička na uteráky U typ, 650mm, chróm (104205172) XR418
expedícia do 8 dní123,11 €
Pri platbe vopred iba 117,00 €
59,42 €
Pri platbe vopred iba 57,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen C11 doskový radiátor 500 x 1200 mm, bočné pripojenie, 956 W, čierny - W411-050-120-70
expedícia do 10 dní117,97 €
135,79 €

