X-ROUND COPPER pohár, mliečne sklo, meď mat
X-ROUND COPPER pohár, mliečne sklo, meď mat
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XR903PG |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-ROUND |
| Rozměr | 70x95x105mm |
| Šířka | 70 mm |
| Výška | 95 mm |
| Hloubka | 105 mm |
| Barva | Měď |
| Materiál | Mosaz, Sklo |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Sklenka/Držák kartáčků |
| Instalace | Lepení, Vrtání |
| Výbava | PVD povrchová úprava |
| Hmotnost / ks | 0.4200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913122866 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | měď |
Príslušenstvo
3,16 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
MAMUT lepidlo 25ml (High tack - tuba v blistri) 35003TU
expedícia do 8 dní3,16 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Sprchové dvere Mexen Lunar s ľavými pántami 140 cm, priehľadné, kartáčovaná meď - 834S-140-050-65-00-L
expedícia do 10 dní498,10 €
RONAL SOLINO Jednokrídlové dvere / 1 strana rohového vstupu čierna mat číre SOL110000607
na objednávku415,59 €
Pri platbe vopred iba 385,00 €

