X-ROUND držiak toaletného papiera, bez krytu, čierna XR723B
X-ROUND držiak toaletného papiera, bez krytu, čierna XR723B
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XR723B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | X-ROUND |
| Rozmer | 160x45x80 mm |
| Šírka | 160 mm |
| Výška | 45 mm |
| Hĺbka | 80 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držiak toal. papiera |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Údržba | Podľa odporúčaní |
| Hmotnosť / ks | 0.2850 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913930386 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | černá |
Podobný tovar
X-ROUND BLACK držiak toaletného papiera, čierna mat XR703B
expedícia do 8 dní33,10 €
Pri platbe vopred iba 31,00 €
FLORI držiak toaletného papiera bez krytu, čierna mat RF017/15
expedícia do 8 dní51,24 €
Pri platbe vopred iba 49,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen C11 doskový radiátor 900 x 1800 mm, bočné pripojenie, 2292 W, čierny - W411-090-180-70
na objednávku280,07 €
Mexen C11 doskový radiátor 500 x 1200 mm, bočné pripojenie, 956 W, čierny - W411-050-120-70
expedícia do 10 dní117,97 €

