X-ROUND držiak toaletného papiera rezervný na postavenie, chróm
X-ROUND držiak toaletného papiera rezervný na postavenie, chróm
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XR733 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-ROUND |
| Rozměr | 150x420x150 mm |
| Průměr | 150 mm |
| Šířka | 150 mm |
| Výška | 420 mm |
| Hloubka | 150 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držák toaletního papíru |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.3650 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913132216 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba doplnku | chrom |
Mohlo by vás zaujímať
LARISSA držiak toaletného papiera rezervný, chróm WS018 56796
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
48,03 €
Pri platbe vopred iba 46,00 €

