X-ROUND E madlo lomené 400mm, chróm (102307022) XR502
X-ROUND E madlo lomené 400mm, chróm (102307022) XR502
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XR502 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | X-ROUND |
| Rozmer | 460x215x80 mm |
| Šírka | 460 mm |
| Výška | 215 mm |
| Hĺbka | 80 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Madlo |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.6110 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8592207000799 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | chrom |
Príslušenstvo
3,16 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
MAMUT lepidlo 25ml (High tack - tuba v blistri) 35003TU
expedícia do 8 dní3,16 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Pevnostné madlo 135° s protišmykom ĽAVÉ, nerez (104507701) XR508
expedícia do 8 dní73,30 €
Pri platbe vopred iba 70,00 €
Madlo 120° 400/400mm, nerez (301102011) XH501
expedícia do 8 dní80,76 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
Nástenné madlo PRAVÉ 810x550mm, biela (301122044) XH523
na objednávku166,86 €
Pri platbe vopred iba 158,00 €

