X-ROUND GOLD dávkovač mydla 200 ml, mliečne sklo, zlato mat XR103GB
X-ROUND GOLD dávkovač mydla 200 ml, mliečne sklo, zlato mat XR103GB
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XR103GB |
Dostupnosť:
skladom
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | X-ROUND |
| Rozmer | 75x145x100 mm |
| Šírka | 75 mm |
| Výška | 145 mm |
| Hĺbka | 100 mm |
| Farba | Zlato mat |
| Materiál | Mosadz, Sklo |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Dávkovač |
| Inštalácia | Vŕtanie / lepenie |
| Objem dávkovača | 200 ml |
| Výbava | PVD povrchová úprava |
| Hmotnosť / ks | 0.5730 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8592207032844 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | zlatá |
Mohlo by vás zaujímať
X-SQUARE dávkovač mydla MINI 200ml, chróm (132109102) XQ101
expedícia do 8 dní49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
X-ROUND dávkovač mydla 550ml, chróm (104109032) XR102
expedícia do 8 dní104,60 €
Pri platbe vopred iba 99,00 €
58,34 €
Pri platbe vopred iba 55,00 €


