X-ROUND GOLD dvojháčik, zlato mat XR202GB
X-ROUND GOLD dvojháčik, zlato mat XR202GB
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XR202GB |
Dostupnosť:
skladom
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | X-ROUND |
| Rozmer | 55x55x50 mm |
| Šírka | 55 mm |
| Výška | 55 mm |
| Hĺbka | 50 mm |
| Farba | Zlato mat |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Háčik |
| Inštalácia | Vŕtanie / lepenie |
| Výbava | PVD povrchová úprava |
| Hmotnosť / ks | 0.1960 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8592207032530 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | zlatá |
Príslušenstvo
3,16 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
MAMUT lepidlo 25ml (High tack - tuba v blistri) 35003TU
expedícia do 8 dní3,16 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Exo posuvný sprchovací kút 135 x 100 cm, priehľadný, chróm - 8151-135-100-01-00
expedícia do 10 dní376,94 €
Sprchovací kút Mexen Lunar T s pravými pántami 135 x 100 cm, priehľadný, kartáčovaný nikel - 834T-135-100-97-00-P
expedícia do 10 dní577,18 €

