X-ROUND samolepiaci dvojháčik, čierna mat XR220B
X-ROUND samolepiaci dvojháčik, čierna mat XR220B
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XR220B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | X-ROUND |
| Rozmer | 115x45x31 mm |
| Šírka | 115 mm |
| Výška | 45 mm |
| Hĺbka | 31 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Háčik |
| Inštalácia | Lepenie |
| Údržba | Podľa odporúčaní |
| Hmotnosť / ks | 0.2000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8592207039324 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | černá |
Mohlo by vás zaujímať
Vaňová batéria Novaservis Titania Fresh bez sprchového setu 100 mm chróm 96024/1,0
expedícia do 4 dní65,77 €
Vaňová batéria Hansgrohe Focus bez sprchového setu 150 mm chróm 31940000
expedícia do 4 dní146,46 €

