X-ROUND sklenená polica 1000mm, chróm/mliečne sklo XR009-09
X-ROUND sklenená polica 1000mm, chróm/mliečne sklo XR009-09
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XR009-09 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-ROUND |
| Rozměr | 1000x55x120 mm |
| Délka | 1000 mm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 55 mm |
| Hloubka | 120 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz, Sklo |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Polička |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 1.5800 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913976308 |
.
| Farba doplnku | chrom |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
44,42 €
Pri platbe vopred iba 42,00 €
Mereo Kasia sprchová batéria nástenná 100 mm bez príslušenstva M-CBS601A03
expedícia do 8 dní31,00 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €


