X-ROUND sklenená polica 300mm, chróm/číre sklo XR009-13
X-ROUND sklenená polica 300mm, chróm/číre sklo XR009-13
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XR009-13 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-ROUND |
| Rozměr | 300x55x120 mm |
| Délka | 300 mm |
| Šířka | 300 mm |
| Výška | 55 mm |
| Hloubka | 120 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz, Sklo |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Polička |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.9000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913976339 |
.
| Farba doplnku | chrom |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
ABELINE polica + 2 poháre, 500mm, rockstone, biela mat AE502-0101-01
expedícia do 8 dní107,33 €
Pri platbe vopred iba 99,00 €


