X-ROUND sklenená polica 300mm, chróm/mliečne sklo XR009-03
X-ROUND sklenená polica 300mm, chróm/mliečne sklo XR009-03
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XR009-03 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-ROUND |
| Rozměr | 300x55x120 mm |
| Délka | 300 mm |
| Šířka | 300 mm |
| Výška | 55 mm |
| Hloubka | 120 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz, Sklo |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Polička |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.9000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913976247 |
.
| Farba doplnku | chrom |
Príslušenstvo
230,91 €
Pri platbe vopred iba 219,00 €
na objednávku
Mohlo by vás zaujímať
385,88 €
PMH Kúpeľňový radiátor Kronos KR2W 600x1182 Biela KR2W
expedícia do 7 dní643,71 €
Pri platbe vopred iba 609,00 €
516,60 €
Pri platbe vopred iba 489,00 €


