X-ROUND sklenená polica 500mm, chróm/číre sklo XR009-14
X-ROUND sklenená polica 500mm, chróm/číre sklo XR009-14
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XR009-14 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-ROUND |
| Rozměr | 500x55x120 mm |
| Délka | 500 mm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 55 mm |
| Hloubka | 120 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz, Sklo |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Polička |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.9700 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913976346 |
.
| Farba doplnku | chrom |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
Sklenená polica 700mm, chróm/mliečne sklo MY009-05
expedícia do 8 dní54,18 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
X-SQUARE sklenená polica 200mm, chróm/mliečne sklo XQ009-02
expedícia do 8 dní42,55 €
Pri platbe vopred iba 39,00 €
X-SQUARE sklenená polica 700mm, chróm/mliečne sklo XQ009-06
expedícia do 8 dní48,62 €
Pri platbe vopred iba 45,00 €


