X-ROUND sklenená polica 700mm, chróm/číre sklo XR009-16
X-ROUND sklenená polica 700mm, chróm/číre sklo XR009-16
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XR009-16 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-ROUND |
| Rozměr | 700x55x120 mm |
| Délka | 700 mm |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 55 mm |
| Hloubka | 120 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz, Sklo |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Polička |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 1.2400 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913976360 |
.
| Farba doplnku | chrom |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
Kúpeľňová skrinka s umývadlom a krycou doskou SAT Feel 100x30x46 cm dub medový mat SATFEEL100DMDU
expedícia do 4 dní535,05 €
Mexen Rivel kúpeľňová skrinka pod umývadlo 100 cm, 1 zásuvka, drážkovaná, matný grafit - 91A20-10023-1-BF66
expedícia do 10 dní238,55 €


