X-ROUND sklenená polica 800mm, chróm / číre sklo XR009-17
X-ROUND sklenená polica 800mm, chróm / číre sklo XR009-17
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XR009-17 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-ROUND |
| Rozměr | 800x55x120 mm |
| Délka | 800 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 55 mm |
| Hloubka | 120 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz, Sklo |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Polička |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 1.4560 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913976377 |
.
| Farba doplnku | chrom |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
Mereo Lila sprchová batéria nástenná 100 mm bez príslušenstva M-CBEE601A03
expedícia do 8 dní31,00 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Sprchová batéria S-Line Neo bez sprchového setu 150 mm matná čierna SIKOBSLNEO268C
expedícia do 4 dní53,17 €
139,74 €


