X-ROUND sklenená polica 800mm, chróm/mliečne sklo XR009-07
X-ROUND sklenená polica 800mm, chróm/mliečne sklo XR009-07
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XR009-07 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-ROUND |
| Rozměr | 800x55x120 mm |
| Délka | 800 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 55 mm |
| Hloubka | 120 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz, Sklo |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Polička |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 1.8500 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913976285 |
.
| Farba doplnku | chrom |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
X-SQUARE sklenená polica 300mm, chróm / číre sklo XQ009-13
expedícia do 8 dní42,37 €
Pri platbe vopred iba 39,00 €
ABELINE polica + 2 poháre, 1000mm, rockstone, biela mat AE102-0101-01
expedícia do 8 dní134,06 €
Pri platbe vopred iba 124,00 €


