X-ROUND sklenená polica rohová, štvrťkruhová 200x200mm, chróm / číre sklo XR009-11
X-ROUND sklenená polica rohová, štvrťkruhová 200x200mm, chróm / číre sklo XR009-11
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XR009-11 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-ROUND |
| Rozměr | 220x55x220 mm |
| Délka | 220 mm |
| Šířka | 220 mm |
| Výška | 55 mm |
| Hloubka | 220 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz, Sklo |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Polička: rohová |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.8900 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913976315 |
.
| Farba doplnku | chrom |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
na objednávku
Mohlo by vás zaujímať
X-ROUND sklenená polica rohová, štvrťkruhová 200x200mm, chróm / mliečne sklo XR009-01
expedícia do 8 dní41,33 €
Pri platbe vopred iba 38,00 €
X-ROUND E skl. polička rohová dvojitá s hrazdou 270x390x270mm, chróm XR604
expedícia do 8 dní94,64 €
Pri platbe vopred iba 90,00 €
Polica rohová, štvrťkruhová 200x200x8mm, číre sklo 23487
expedícia do 8 dní11,39 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €


