X-ROUND sklenená polica rohová, štvrťkruhová 200x200mm, chróm / mliečne sklo XR009-01
X-ROUND sklenená polica rohová, štvrťkruhová 200x200mm, chróm / mliečne sklo XR009-01
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XR009-01 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-ROUND |
| Rozměr | 220x55x220 mm |
| Délka | 220 mm |
| Šířka | 220 mm |
| Výška | 55 mm |
| Hloubka | 220 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz, Sklo |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Polička: rohová |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.8900 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913976223 |
.
| Farba doplnku | chrom |
Príslušenstvo
230,91 €
Pri platbe vopred iba 219,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
SMART rohová polica do škár 297x15x210 mm, leštená nerez XJ615
expedícia do 8 dní69,38 €
Pri platbe vopred iba 66,00 €
X-ROUND E skl. polička rohová dvojitá s hrazdou 270x390x270mm, chróm XR604
expedícia do 8 dní94,64 €
Pri platbe vopred iba 90,00 €
Polica rohová, štvrťkruhová 200x200x8mm, mliečne sklo 22487
expedícia do 8 dní14,94 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €


