X-ROUND vešiačik 50mm, chróm XR218
X-ROUND vešiačik 50mm, chróm XR218
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XR218 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | X-ROUND |
| Rozmer | 25x25x50 mm |
| Šírka | 25 mm |
| Výška | 25 mm |
| Hĺbka | 50 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Háčik |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.0400 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8592207015809 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | chrom |
Podobný tovar
X-ROUND vešiačik 50mm, chróm (104506082) XR213
expedícia do 8 dní5,69 €
Pri platbe vopred iba 5,00 €
X-STEEL vešiačik 55mm, brúsená nerez (104106165) XS203
expedícia do 8 dní7,47 €
Pri platbe vopred iba 7,00 €
Mohlo by vás zaujímať
CLASSIC čelný držiak uterákov 60, chróm PACL60
expedícia do 8 dní163,31 €
Pri platbe vopred iba 155,00 €
124,17 €
Pri platbe vopred iba 118,00 €
141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €

